Wedstrijden en deelnemers

Deelnemers wedstrijden 2018:

Seniorencompetitie HSV Haaksbergen
1 Koen Hulshof
2 Paul Keizers
3 Michael Funk
4 Gerrit Visscher
5 Willy Blom
6 Harry Voerman
7 Tim Voerman
8 Mario Wensker
9 Michael ter Horst
10 Gunter ter Horst
11 Gerrit Scheggetman
12 Jan Bouwhuis
13 Christian Heiart
14 Joram Brehen
15 Rene Brehen
16 Jan ten Voorde
17 Sebastian Kruse
18 Roger Lickfeldt
19 A Gerhards
20 B Wigman
21 J Galgenbeld
22 T Walkenfort
23 B Hulshoff
24 W Molendijk
25 J Molendijk
26 J Molendijk jr
27 R Westendorp
28 M Bok
29 P Kockmann
30 B Scharenborg
31 Arjen Vrielink
32 Andre Ochmann

Federatief Kampioenschap / Selectie teams dobberdragend
Zaterdag 19 mei 2018 Beukerskanaal
Team 1 HSV
Timmy Voerman, Harry Voerman, Joram Brehen, Rene Brehen, Willy Blom. Reserve Christian Heiart, Paul Keizers.
Team 2 HSV
A Gerhards, B Wiman, J Bouwhuis, J Galgenbeld, E Gerhards, J ten Voorde. Reserve E Gerhards


Federatief Kampioenschap / Selectiewedstrijd junioren - jongens en meisjes tot 25 jaar
Zaterdag 16 juni 2018 Beukerskanaal
U15:  
U20: 
U25: 1 Timmy Voerman 2 Joram Brehen

Federatief kampioenschap / Selectie heren individueel 55- en 55+
Zaterdag 02 juni 2018
1 Timmy Voerman 55-
2 Harry Voerman 55+
3 Joram Brehen 55-
4 Rene Brehen 55-
5 Willy Blom55+
6 Christian Heiart 55-
7 A Gerhards 55+
8 B Wigman 55+
9 J Galgenbeld 55+
10 Arnd Los55-
11 Roger Lickfeldt 55+


Federatief Kampioenschap / Selectie feedervissen individueel en Federatief Kampioenschap teams
Zaterdag 9 juni 2018 Twentekanaal bij Almen/Lochem

1 Michael ter Horst
2 Gunter ter Horst
3 A Gerhards
4 B Wigman
5 J Galgenbeld

Team 1 HSV Timmy Voerman, Harry Voerman, Joram Brehen, Willy Blom, Christian Heiart
Reserve Paul Keizers.


Noordoostelijk kampioenschap
Zaterdag 14 april 2018 Beukerskanaal
1 Arnd Los
2 Timmy Voerman
3 Harry Voerman
4 Christian Heiart
5 Joram Brehen
6 Willy Blom
7 A Gerhards
8 B Wigman
9 J Galgenbeld
10 T Walkenfort
11 Roger Lickfeld


Prijzenwedstrijd Oost-Nederland
Zaterdag 20 oktober 2018 (Locatie nog niet bekend)

1 Arnd Los
2 Harry Voerman
3 Timmy Voerman
4 Willy Blom
5 Michael ter Horst
6 Gunter ter Horst
7 A Gerhards
8 B Wigman
9 J Galgenbeld
10 T Walkenfort

Kolkenwedstrijd Winterswijk
Zaterdag 21 april 2018
1 Jan Bouwhuis

HSF Oost Nederland Twentekanaal (voorheen BET)
Datum en locatie nog niet bekend
1 Jan Bouwhuis
2 Timmy Voerman
3 Harry Voerman
4 Joram Brehen
5 Rene Brehen
6 Willy Blom
7 Christian Heiart
8 Michael ter Horst
9 Gunter ter Horst
10 A Gerhards
11 B Wigman
12 J Galgenbeld
13 T Walkenfort


Ledenwedstrijd
Zondag 14 oktober Crosbaan Lochem

1 Arnd Los
2 Paul Keizers
3 T Walkenfort
4 Timmy Voerman
5 Harry Voerman
6 Joram Brehen
7 Rene Brehen
8 Willy Blom
9 Christian Heiart
10 Michael ter Horst
11 Gunter ter Horst
12 A Gerhards
13 B Wigman
14 J Galgenbeld